Jēkabpils pilsētas bibliotēka
Vecpilsētas laukums 3c,
Jēkabpils, LV - 5201
NMR kods 90009232322
A/S „SWEDBANK”
Konts: LV31HABA0551028081929
Kods: HABALV22
Šodien ir: 22.02.2019.
KONTAKTIDARBALAIKSPAKALPOJUMILIETOŠANAS NOTEIKUMI
JAUNUMI
NOTIKUMI
GRĀMATU JAUNUMI
IESAKĀM!
PAR BIBLIOTĒKU
Ceļojošās izstādes
BIBLIOTĒKAS VĒSTURE
PUBLIKĀCIJAS
VIDEO/AUDIO
JĒKABPILS GODA GRĀMATA
NOVADPĒTNIECĪBA
Bibliogrāfiskie rādītāji
Ievērojami cilvēki
Digitālās kolekcijas
Mūsu novadnieki
Tematiskās mapes
MŪSU DRAUGI
VIESU GRĀMATA
E-kursi
E-JĒKABPILS
NODERĪGI PORTĀLI
DATUBĀZES
PATEICAMIES!
LAPAS KARTE
Grāmatu
Patversme
 

E-GRĀMATNĪCAS

 

 
E-grāmatnīca piedāvā apgāda „Zvaigzne ABC” izdotās mācību grāmatas, uzziņu literatūru, bērnu literatūru un daiļliteratūru. Reģistrējoties portālā, savā e-pastā iespējams saņemt informāciju par jaunākajiem izdevumiem.
 

 
Iespējams atlasīt un iegādāties visas apgādā „Zvaigzne ABC” izdotās un noliktavā pieejamās grāmatas. Tiek piedāvātas arī e-grāmatas par maksu. 
 
 
 
Svarīgākais un būtiskākais par grāmatu pirkšanu, pārdošanu un dāvināšanu vortālā www.gramatnica.lv
 
 
Visplašākais grāmatu klāsts (daiļliteratūra, nozareu literatūra, vārdnīcas, ceļveži, grāmatas arī krievu, angļu, vācu, franču un citās valodās)
 

Apgāda „Jānis Roze” e-grāmatnīca - daudzu Latvijas, kā arī ārvalstu izdevniecību grāmatas latviešu, angļu un krievu valodā. Tiek piedāvāts pakalpojums „Pieprasīt grāmatu” .
 
E-grāmatnīca piedāvā iegādāties apgāda „Pētergailis” izdotos uzziņu, mācību, bērnu un latviešu oriģinālliteratūras izdevumus.
 
  

 
Iespējams iegādāties dažādu izdevniecību izdotās grāmatas, nozaru un uzziņu literatūru, daiļliteratūru, mācību grāmatas, bērnu literatūras izdevumus, filmas,  klausāmgrāmatas un e-grāmatas
 
Piedāvā apgāda „Jumava” izdotās vārdnīcas un enciklopēdijas, tulkojumus, oriģinālliteratūru, ikdienā noderīgu praktisko literatūru, profesionālo literatūru un bērnu grāmatas.
 
 
Iespējams iegādāties apgāda „Zinātne” izdotās vārdnīcas, monogrāfijas un apcerējumus par Latvijas vēsturi, folkloru, etnogrāfiju, latviešu literatūru, valodu, mākslu, ekonomiku, izcilus antīko domātāju darbus.
 
Interneta grāmatu veikalā iespējams iegādāties dažādu Latvijas izdevniecību izdotās grāmatas, nozaru un uzziņu literatūru, daiļliteratūru, mācību grāmatas, bērnu literatūras izdevumus, filmas un klausāmgrāmatas. 
 
       http://www.lgramata.lv/ 
 
Grāmatu un kancelejas piederumu bāzes SIA “Latvijas Grāmata” Interneta veikals. Iespējas pasūtīt, rezervēt un nopirkt daudzu Latvijas izdevniecību izdotās grāmatas.
 
 
 
Portāls Latvijas tirgum piedāvā lielāko Krievijas izdevniecību grāmatas (daiļliteratūru, uzziņu literatūru, mācību grāmatas) un žurnālus krievu valodā. 
 
 
Interneta veikals piedāvā nopirkt dažādu valstu izdevniecību grāmatas (t.sk. e-grāmatas) angļu valodā.
 

http://www.kriso.lv/

Grāmatu veikals "Krisostomus" ir lielākais pasaulē izdoto grāmatu piegādātājs Igaunijā, kā arī ārpus tās robežām. 2006.gadā ir atvērta filiāle Rīgā, Latvijā. E_grāmatnīcas mājas lapā ir pieejamas grāmatas angļu, vācu un krievu valodā.
 
Starptautisks interneta veikals, kur iespējams iegādāties daudzu valstu izdevniecību grāmatas (t.sk. e-grāmatas) un žurnālus, kā arī audio un video ierakstus angļu, ķīniešu, franču, vācu, itāļu un japāņu valodā.    
 
 
 
 
 
 
 
 
Interneta veikali piedāvā dažādu nozaru grāmatas, daiļliteratūru un mācību grāmatas krievu, angļu un franču valodā, mūzikas un audio ierakstus.